ROK SZKOLNY 2020/2021
Nazwa zajęć | Grupa docelowa | Osoba prowadząca | Dzień zajęć | Godzina |
Filozofia - przygotownia do Olimpiady, działania projektowe w zależności od projektu | Wszyscy chętni | Marian Pułtuski | W zależności od potrzeb lub online | W zależności od potrzeb |
Geografia dla maturzystów | klasa 3F i 3E | Ewa Gradowska | 1 raz w tygodniu (ustalę z klasą) | należy kontaktować się z nauczycielem prowadzącym |
Klub Debat Oksfordzkich | dla chętnych uczniów | Agnieszka Mazurek | do ustalenia z młodzieżą | do ustalenia z młodzieżą |
Teatr - warsztaty i edukacja teatralna | dla chętnych uczniów | Robert Cyrta | czwartek | po lekcjach |
Historia | klasa 3b | Jan Kakareko | do ustalenia z młodzieżą | do ustalenia z młodzieżą |
Historia sztuki | Chętni przystępujący do matury z historii sztuki | Jan Kakareko | do ustalenia z młodzieżą | do ustalenia z młodzieżą |
Język rosyjski | grupa dla kontunuujących naukę | Beata Popek | do ustalenia z młodzieżą | do ustalenia z młodzieżą |
Język rosyjski dla początkujących | Klasy 1 i 2 | Beata Popek | do ustalenia z młodzieżą | do ustalenia z młodzieżą |
Matematyka | klasa 2A | Barbara Mierzwińska | Wtorek | 8.40-9.25 |
Matematyka | klasa 2A | Barbara Mierzwińska | Środa | 7.45-8.30 |
Piłka siatkowa chłopców | Wszyscy chętni uczniowie | Wioletta Bejger | Środa | 16.00 - 17.30 |
Matematyka | klasa 3A | Barbara Mierzwińska | poniedziałek, wtorek | 8.40-9.25, 7.45-8.30 |
Język polski (zakres rozszerzony) | klasa 3e i 3d | Iwona Kosowska | środa (2x w miesiącu) | 15.15-16.00 |
język polski (zakres rozszerzony) | klasa 3a | Marzena Brodowicz | środa | 12.30-13.15 |
język polski (zakres rozszerzony) | klasa 3a" | Marzena Brodowicz | poniedziałek | 12.30-13.15 |
Informatyka | Dla chętnych, 2 grupy maksymalnie po 15 osób | Joanna Żółtowska | Środa, piątek | 16.10 - 17.10 |
Matematyka | 2e" | Joanna Żółtowska |
Poniedziałek |
7:50 - 8:35 |
Chemia | klasa w po szkole podstawowej | Małgorzata Czaja |
środa i piątek |
7.00 - 7.45 |
Piątek z teatrem - wieczorne wyjścia do teatru | Chętni uczniowie z klas: 1A, 1B, 1E, 2B bis | Katarzyna Netter-Cyrta |
wybrane piątki |
w zależności od repertuaru, dostępnych miejsc |
Język polski | 2b bis | Katarzyna Netter-Cyrta | piątek | 7.45 - 9.25 |
Ekonomia | klasa 2e | Jarosław Sikorski | wtorek | 9.35 - 10.20 |
Przedsiębiorczość | klasy 2 po szkole podstawowej | Jarosław Sikorski | poniedziałek | 16.10 - 16.55 |
Warsztaty i konsultacje teatralne | Zainteresowani uczniowie | Robert Cyrta | czwartek |
15:15 - 16:00 - warsztaty teatralne - część 1
16:00 - 17:00 - warsztaty teatralne - część 2
17:00 - 18:00 - konsultacje teatralne
|