Strona główna - II Liceum Ogólnokształcące im. dr. Władysława Pniewskiego

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

 • Kolejne spotkanie Klasy Patronackiej w Starterze

  Dnia 14 marca klasa 2e uczestniczyła w kolejnych warsztatach w ramach klasy patronackiej Gdańskiego Inkubayora Przedsiębiorczości STARTER. Tym razem warsztaty dotyczyły poszukiwania pracy, budowania marki własnej w sieci, tworzenia CV i serwisu LinkedIn.

 • Fotografia barokowa na lekcjach języka polskiego

  Klasy 1b i 1e przygotowały na lekcje polskiego fotografie barokowe. Pierwszym krokiem do wykonania zdjęcia było zapoznanie się z poezją i sztuką baroku, aby móc oddać klimat, światopogląd, kondycję człowieka tej epoki w jednej kompozycji. Klasa miała za zadanie znaleźć w przygotowanych zdjęciach nawiązania do baroku, a autorzy opowiadali o swoim koncepcie na wykonanie zadania. Powstały prawdziwe dzieła sztuki, dlatego za zgodą autorów, chcemy się z Wami podzielić zachwytem nad nimi. Więcej zdjęć można obejrzeć na naszym szkolnym Facebook'u

 • Rekrutacja do nowego projektu Erasmus

  Osoby zainteresowane uczestnictwem w wymianie uczniwoieskiej w ramach programu Erasmus zapraszamy w piątek 12 kwietnia na długiej przerwie do sali Wt. Projekt będzie realizowany we współpracy z hiszpańskąszkołą z Ponferrady. Projekt skierowany jest do uczniów obecnych klas 1 i 2!

 • II Trójmiejski Konkurs Wiedzy o Filmie

  14 marca w Gdyńskim Centrum Filmowym Matylda Konopka i Zuzanna Oleszczak wzięły udział w II Trójmiejskim Konkursie Wiedzy o Filmie. Gratulujemy zajęcia IV miejsca!

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

kwiecień 2024

Slajdy

powrót do góry