Aktualizacja 14.05.2021 

Kolejne bardzo twórcze spotkanie młodzieży z Polski, Ukrainy i Chorwacji w ramach międzynarodowego projektu eTwinning, koordynowanego przez naszą szkołę. Dzisiaj rozmawialiśmy o pasjach, czasie wolnym i naszych planach. Odkryliśmy przy okazji sporo talentów🙂

Nasza szkoła od marca koordynuje międzynarodowy projekt młodzieżowy eTwinning pod nazwą " Let`s get to know each other in our own way", w którym uczestniczą uczniowie z naszej szkoły oraz szkół z Portugalii, Chorwacji oraz Ukrainy. Uczniowie wykonują zadania projektowe, aby lepiej się poznać i nawiązać relacje z rówieśnikami z zagranicy. Dzisiaj mieliśmy niesamowitą przyjemność spotkania się w prawie 60-osobowym gronie i porozmawiać w międzynarodowych zespołach o naszych tradycjach. Chociaż spotkanie miało formę online, poczuliśmy się, jakbyśmy byli blisko siebie. Przed nami kolejne zadania, a w przyszłości może realna wymiana młodzieży z naszych krajów. Oto kilka komentarzy uczestników dzisiejszego spotkania:

"Hi! Well today`s meeting was really good. At first I was really scared and i didn`t know what to say but later it was very interesting and I learnd a lot of those countries and I hope we will have more meetings like this. " 

"Hello, I really liked online meeting, I meet new people from other countries and I learned a lot of about traditions in their countries. " 

koordynatorki projektu: Beata Popek, Ewa Marzjan – Jeleńska

 

https://twinspace.etwinning.net/160704/home

https://www.magisto.com/video/PU4aN0ELRD1tQB9iCzE?l=vsm&o=w&c=c

 Sfinansowano ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinię Unii Europejskiej. Unia Europejska oraz podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności.