W XVI edycji Międzyszkolnych Mistrzostw Bowlingowych rozgrywanych w ramach Gdańskiej Olimpiady Młodzieży nie mogło zabraknąć naszych reprezentantów. Panowie w składzie:  Mikołaj Biegała, Olivier Labuda, Igor Lipiński, Stanisław Ławrynowicz, Jakub Ptaszyński, Miłosz Sandach, Ignacy Uruski wywalczyli brąz. Łączna drużynowa liczba punktów uzyskana z dwóch gier wyniosła 1025. Na pierwszym miejscu w Gdańsku uplasował się Zespół Szkół Energetycznych z liczbą punktów 1147, zaś srebrne medale trafiły do reprezentantów III LO (1140).

Żeńska reprezentacja II LO  rywalizowała z 12 szkołami z Gdańska. Zdobyte punkty 713 uplasowały nas na 8 pozycji.  876 to wynik najlepszego żeńskiego zespołu bowlingowego z V LO. „Dwójkę” reprezentowały: Martyna Ciszkiewicz, Julia Faszczewska, Magdalena Leyk, Karolina Neufeld, Natalia Sapieżyńska.

Opieka: Joanna Bednarska, Wioletta Bejger.