20 czerwca w Gdańsku odbył się 30. Biegu po Nowe Życie. W tym roku impreza organizowana była pod hasłem "15 lat razem dla transplantologii." W biegu wzięła udział reprezentacja naszego IILO
Dziękujemy Organizatorom, że mogliśmy być część tego wyjątkowego wydarzenia.
autor zdjęć: Piotr Zagiell


