W niedzielę uczestnicy projektu I've got the POWER wyruszyli z Gdańska na mobilność na Maltę.W poniedziałek był nasz pierwszy dzień spędzony z gospodarzami z Malty oraz uczestnikami projektu z Turcji, Włoch, Hiszpanii i Portugalii. Uczniowie z Malty opowiedzieli nam o swoim kraju, poczęstowali nas tradycyjnymi przysmakami i nauczyli nas podstawowych zwrotów w ich języku. Następnie był czas na sportowe rozgrywki w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną i ręczną. Oprócz tego mieliśmy okazję pójść na spacer po Birgu, miejscowości, w której znajduje się maltańska szkoła. Pogoda jest bardzo słoneczna a woda w morzu orzeźwiająco zimna ;) Wieczorem czekała na nas niespodzianka - wycieczka do Valletty na Fireworks Festival gdzie główną atrakcją był niesamowity pokaz fajerwerków, który na długo pozostanie w naszej pamięci!