mgr Zuzanna Białkowska

Jestem psychologiem, interwentem kryzysowym oraz certyfikowanym trenerem TUS. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Sopocie oraz roczny Kurs Interwencji Kryzysowej w Instytucie Terapii Poznawczo-Behawioralnej we Wrocławiu. Dodatkowo jestem absolwentką kursu „Start w zawodzie psychologa sportu”, dzięki któremu mam przygotowanie do pracy ze sportowcami oraz trenerami. 

Doświadczenie zdobywałam wspierając osoby z chorobami onkologicznymi w Wojewódzkim Centrum Onkologii w Gdańsku, pracując z pacjentami na oddziale psychogeriatrycznym w Pomorskim Centrum Reumatologicznym im. dr Jadwigi Titz-Kosko w Sopocie, pracując w przedszkolu integracyjnym z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi oraz prowadząc warsztaty psychoedukacyjne dla młodzieży gdańskich liceów. 

W szkole prowadzę konsultacje i wsparcie psychologiczne, psychoedukację oraz różnego rodzaju zajęcia i warsztaty profilaktyczne w zakresie zdrowia psychicznego. Do swojego gabinetu zapraszam zarówno uczniów, jak i rodziców. 

W pracy z drugą osobą bardzo ważne dla mnie jest stworzenie bezpiecznej i zaufanej przestrzeni, w której każdy będzie czuł się wysłuchany i zrozumiany, a jego emocje i wartości będą akceptowane. 

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz konferencjach.