Godziny konsultacji w roku szkolnym 2022/2023

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania poprzez wiadomość w dzienniku UONET+ platformy GPE przynajmniej z jednodniowym wyprzedzeniem

Netter-Cyrta Katarzyna

piątek

  6.45-7:45

sala 302

Alicja Rosiak

poniedziałek

16.00-16:45

pokój nauczycielski

Rolka Grażyna

poniedziałek

16.00-16:30

sala 303

Katarzyna Kuźma-Giorewa

poniedziałek

11:20-12:20

pokój nauczycielski

ks. Robert Mogiełka

poniedziałek

15.00-15:30

sala 312

Norbert Serba

poniedziałek

10.30-11:3-

pokój nauczycieli WF

Gabriela Filipowicz

poniedziałek

11.35-12:35

sala 010

Mierzwińska Barbara

środa

  7.45-8:45

sala 110

Ruźniak Jakub

poniedziałek

10:20-11:20

pokój nauczycielski

Bejger Wioletta

poniedziałek

13.15-14:15

pokój nauczycieli WF

Arasimowicz Sławomir

poniedziałek

16:00-16:30

sala 204

Barańska Katarzyna

wtorek

14:10-15:10

Sala 310

Mechlińska Katarzyna

wtorek

12.15-13:15

sala 010

Żółtowska Joanna

wtorek

14:20-15:20

Sala 204

Grzegorz Kulicki

wtorek

13:25-14:25

sala 212

Izabela Stopa

wtorek

11.25-12:25

sala 010

Przemysław Weber

wtorek

11:20 - 12:20

pokój nauczycieli WF

Małkiewicz Danuta

wtorek

12:00 – 14:00

sekretariat

Gradowska Ewa

poniedziałek

10.20-11:20

pokój nauczycielski

Wojciechowska Dorota

środa

12:20-13:20

sala 304

Mariusz Michalik

wtorek

11.15-11.35

pokój nauczycielski

Mariusz Michalik

środa

11.15-11.35

pokój nauczycielski

Mariusz Michalik

czwartek

11.15-11.35

pokój nauczycielski

Brzoskowska Justyna

wtorek

13.30-14:30

sekretriat

Suchacz Dorota

środa

14:10-15:10

sekretriat

Kołodziejczyk Tamara

środa

10.20-11:20

pokój nauczycieli WF

Adam Dąbrowski

środa

11:00-12:00

12:00

Beata Walicka

środa

10:30 – 11:30

pokój nauczycielski

Bensemann Małgorzata

wtorek

14:15-15:15

sala 305

Adam Kozłowski

środa

  9:30-10:30

pokój nauczycieli WF

Bednarska Joanna

środa

10.20-11.20

pokój nauczycieli WF

Nuszel Grażyna

środa

10.30 - 11.30

pokój nauczycieli WF

Sadowska Anna

środa

10.30 - 11.30

pokój nauczycielski

Iwona Kosowska

środa

14.15-15:15

sala 310

Murdzek Anna

poniedziałek

13:15-14:15

pokój nauczycielski/ sala 212

Mielewska Agnieszka

środa

13:15-14:15

pokój nauczycielski

Pułtuski Marian

środa

  8.35-9:35

sala 010

Grodzicka Karolina

środa

13:25-14:10

pokój nauczycielski

Jarosław Sikorski

czwartek

16:00 - 17.00

pokój nauczycielski

Renata Kondratiuk

czwartek

13.00 - 14.00

biblioteka

Izabela Niewierowska

czwartek

  7.45 - 8.15

pokój nauczycielski

Monika Wójtowicz

wtorek

  9.20 - 10.20

sala 010

Marzjan-Jeleńska Ewa

wtorek

10.30 - 11.30

sala 010

Danuta Gojżewska

czwartek

10.30 - 11.30

pokój nauczycielski.

Ewa Mroczka-Nowicka

czwartek

11.20 - 12.20

pokój nauczycielski

Beata Popek

czwartek

13.00 - 14.00

biblioteka

Agnieszka Czochańska

czwartek

10:25 - 11:25

pokój nauczycielski

Alicja Matuszkiewicz-Kulicka

czwartek

12.30 - 13:30

pokój nauczycielski

Biernacka Katarzyna

czwartek

14:10-15:10

sala 108

Beata Brynkiewicz-Bownik

piątek

  9:25-10:25

pokój nauczycielski

Agnieszka Mazurek

piątek

11.20 -12.20

pokój nauczycielski

Jerzy Glapiński

piątek

  8.30-9:30

pokój nauczycielski

Pamuła Jolanta

czwartek (pierwszy i trzeci czwartek miesiąca)

  9.35-10.35

pokój nauczycielski

Mikołaj Walczyk

czwartek

11:35-12:35

pokój nauczycielski