Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że w wyniku przeprowadzonej zmiany w organizacji ruchu drogowego w okolicy szkoły nie ma możliwości parkowania samochodów na terenie szkoły, przed budynkiem szkoły ani na chodnikach w najbliższej okolicy szkoły. Teren został w całości ograniczony słupkami.

Dodatkowo u zbiegu ulic Pestalozziego i Gołębiej zostało przygotowane wyniesienie tarczy skrzyżowania, co zapewni bezpieczeniejsze warunki poruszania się po jezdni dla naszych uczniów.

Ulica Pestalozziego jest ulicą jednokierunkową na obydwu odcinkach do i od ul. Gołębiej. Ulica Gołębia jest ulicą jednokierunkową, w dół od ul. Kilińskiego. Proszę zwracać uwagę na oznakowanie drogowe.

Pas drogowy wzdłuż ulicy Pestalozziego oraz wzdłuż ulicy Gołębiej został przeznaczony na parkowanie.

W najbliższym czasie rozpocznie się też budowa długo oczekiwanego Boiska dla Dolnego Wrzeszcza oraz realizacji projektu Zielone Tarasy przed wejściem do szkoły.

W plikach znajdują się plany poglądowe wprowadzonych zmian drogowych.