Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursach edukacyjnych realizowanych w ramach Programu Bankowcy dla Edukacji.

Score Hunter Junior (SHJ) to konkurs realizowany na platformie edukacyjnej wykorzystującej elementy grywalizacji (Score Hunter – Moduł Juniorski).

Celem gry jest upowszechnianie wiedzy na temat budowania wiarygodności finansowej, dbania o własne finanse, bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z produktów kredytowych oraz ochrony danych osobowych.

Zadaniem uczestnika jest zdobycie jak największej liczby punktów w grze, poprzez wykonywanie misji i wyzwań na platformie.

Tematyka gry bardzo dobrze wpisuje się zagadnienia podstawy programowej m.in. przedmiotu biznes i zarządzanie.

Termin realizacji:

Konkurs trwa do 10 maja 2024 r. do godz. 12.00

Uczestnicy:

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych (od 14. roku życia za zgodą przedstawiciela ustawowego), których szkoła zgłosiła się do Konkursu.

Nagrody:

Do wygrania atrakcyjne nagrody dla:

- 10 uczniów (karty przedpłacone o wartości 1000 zł brutto/os),

-  3 szkół (karty przedpłacone o wartości 2000 zł brutto/szkoła)

-  5 nauczycieli koordynujących Konkurs w szkole (nagrody finansowe o wartości 700 zł brutto/os).

ZAPISY DO KONKURSU U PANI JUSTYNY WAWROWSKIEJ (sala 211)

Jak przystąpić do SHJ:

Do konkursu szkołę zgłasza przedstawiciel szkoły (koordynator). W tym celu przesyła na adres e-mail scorehunter@bik.pl wiadomość, w której podaje dokładną nazwę szkoły i miejscowość. Po dopełnieniu formalności przez nauczyciela na platformie będą mogli rejestrować się uczniowie. Aby wziąć udział w Konkursie uczeń powinien zarejestrować się na stronie: www.junior.scorehunter.edu.pl

Szczegółowe informacje o Konkursie w załączonych materiałach i na stronie: https://bakcyl.wib.org.pl/bakcyl/konkursy/score-hunter-junior/

Serdecznie zapraszamy uczniów i szkoły do udziału w Konkursie!

ZAPISY DO KONKURSU U PANI JUSTYNY WAWROWSKIEJ (sala 211)