Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Dziś kończymy zajęcia dydaktyczne w bieżącym roku szkolnym. Był to niezwykły rok szkolny, pełen niespodziewanych zwrotów akcji, stresu, obaw, niepewności i zmian, które zaskakiwały nas z dnia na dzień. Mimo trudności, z jakimi przyszło nam się borykać w stanie zagrożenia epidemicznego, nasi uczniowie uzyskali piękne wyniki w nauce i w pełni zasługują na wakacyjny wypoczynek.

Dziękuję za Państwa pomoc i wsparcie w trakcie zdalnego nauczania. Dzięki współpracy mogliśmy sprawnie przejść z edukacji stacjonarnej na nauczanie zdalne i kontynuować nasze działania.

Rok szkolny 2019/2020 w klasach pierwszych i drugich kończy 473 uczniów, z których 314 uzyskało promocję z wyróżnieniem, a średni wynik wszystkich uczniów w szkole wynosi 4,9 - frekwencja wyniosła 92%.

Z uwagi na wskazania sanitarne, nie organizujemy uroczystości zakończenia roku szkolnego na terenie szkoły. Spotkanie odbędzie się online z wykorzystaniem aplikacji Teams. Świadectwa pozostaną w dokumentacji uczniów w szkole. W przypadku, jeśli świadectwo będzie Państwu potrzebne zanim ponownie wrócimy do szkoły, zapraszamy po odbiór do sekretariatu w godz. 9.00 -14.00 od poniedziałku do piątku.

Serdecznie gratuluję wszystkim Państwu i życzę, aby okres przerwy wakacyjnej pozwolił zregenerować siły, nabrać energii na kolejne wyzwania i odpocząć w pięknych okolicznościach przyrody.

Z nadzieją na spotkanie w szkole w dniu 1 września 2020,

Pozdrawiam

Dorota Suchacz