Zapraszamy wszystkich zdolnych  i utalentowanych uczniów do wzięcia udziału w konkursie stypendialnym na rok szkolny 2024/25, organizowanym przez Akademeia High School w Warszawie

Program ten  umożliwia dołączenie na dwa ostatnie lata programu maturalnego A Level. Finaliści konkursu mogą uzyskać stypendium pokrywające nawet do 100% wydatków na czesne. Uczniom spoza Warszawy oferowana jest również możliwość zamieszkania w internacie znajdującym się niedaleko od szkoły. Co roku wyodrębnionych zostaje kilkoro stypendystów, którzy dołączają do szkoły właśnie w ramach takiego konkursu.

Zachęcamy uczniów, którzy mogą być zainteresowani nauką w języku angielskim i przygotowaniem do studiów wyższych na topowych uniwersytetach na świecie.  Głównym celem tej inicjatywy jest odkrywanie  utalentowanej młodzież w całej Polsce i dodawać im skrzydeł.

Warunki udziału w konkursie stypendialnym są dostępne na stronie internetowej: https://www.akademeia.edu.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań,  kontakt z naszym działem rekrutacyjnym pod adresem: ahs.admissions@akademeia.edu.pl.

Aplikacje należy składać do 15 marca br., a po wstępnej kwalifikacji wyłonieni z I etapu kandydaci zostaną zaproszeni do naszej szkoły na stypendialne Dni Rekrutacyjne, które odbędą się w dniach 17-18 maja.