Zapraszamy na wglądy do prac konkursowych uczestników etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego i Fizyki dla uczniów szkół podstawowych w dniu 27 lutego 2020 (czwartek) w godz. 11.00 - 13.00 oraz w dniu 28 lutego 2020 (piątek) w godz. 12.30 - 14.30.

Wglądy prac uczestników etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego odbywać się będą po wcześniejszym zgłoszeniu chęci udziału drogą mailową na adres mailowy konkursu: sp.konkurs.ang@gmail.com z podaniem imienia i nazwiska uczestnika, szkoły oraz danych osoby, która będzie z uczestnikiem podczas wglądu.

Wglądy prac uczestników etapu wojewódzkiego Konkursu z Fizyki odbywać się będą po wcześniejszym zgłoszeniu chęci udziału drogą mailową na adres mailowy konkursu: konkurs.fizyka.2020@gmail.com z podaniem imienia i nazwiska uczestnika, szkoły oraz danych osoby, która będzie z uczestnikiem podczas wglądu.

Wglądy odbywać się będą w siedzibie WKK, ul. Pestalozziego 7/9 w Gdańsku, na parterze, w sali 010.