Szanowni Uczniowie, Drodzy Rodzice - zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.
Na teren szkoły wchodzą wyłącznie uczniowie. Po wejściu do budynku prosimy o zdezyfekowanie rąk, a podczas poruszania się po przestrzeni szkolnej o zasłanianie ust i nosa.
Klasy 1 - spotkanie wspólne na boisku szkoły - o godz. 8.30, a następnie uczniowie udają się z wychowawcami do klas; w trakcie spotkania z wychowawcami, uczniowie będą pisali test poziomujący z języka angielskiego. Prosimy zabrać ze sobą długopis.
Klasy 2 i 3 spotykają się z wychowawcami w klasach. Informacja o numerach sal lekcyjnych będzie dostępna przy wejściu do szkoły.
Klasy 2 - godz. 9.30.
Klasy 3 po gimnazjum - godz. 10.00
Klasy 3 po szkole podstawowej - godz. 10.30
Pierwsze spotkanie z rodzicami zaplanowane jest na dzień 28 września 2021.
Planujemy też wyjazd integracyjny dla uczniów klas 1 i 2 we wrześniu; o terminie i szczegółach poinformujemy Państwa po rozpoczęciu roku szkolnego, w zależności od sytuacji epidemicznej.
Do zobaczenia :)