Nasze pasje

Przedstawiamy Wam pasje jednego z naszych uczniów - Leonarda Azarewicza z klasy 1E bis. Leonard konstruuje z klocków LEGO autobusy MPK z Gdańska. Jego konstrukcje są wyjątkowo precyzyjne i odwzorowują autobusy z ich numerami, rejestracją a także oznaczeniem MPK.

Każdy model jest wyjątkowy i unikatowy. Leonard przy konstruowaniu każdego autobusu wkłada dużo serca, ale też bardzo dba o szczegóły techniczny autobusu.

Nie można przejść obojętnie wobec takich konstrukcji. Pasja Leonarda stała się inspiracją do stworzenia akcji w naszej szkole „elo2lego”.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych budowaniem z klocków LEGO od poniedziałku do czwartku na każdej długiej przerwie do sali 204. Startujemy w najbliższy poniedziałek.

Jeśli macie zbędne, rozkompletowane klocki chętnie przyjmiemy.

Zapraszamy do nowego instagramowego konta, obserwujcie i lajkujcie, tam znajdziecie informacje o naszych akcjach.

elo2LEGO