Mistrzynie w Szkołach

17 listopada spędziłyśmy aktywny dzień wraz z mistrzyniami olimpijskimi: Otylią Jędrzejczak, Karoliną Nają, Natalią Czerwonką oraz Igą Baumgart – Witan. Wykonałyśmy trening wzmacniający z elementami cardio z użyciem taśm oporowych. Nauczyliśmy się nowych ćwiczeń i dostałyśmy zestaw taśm dla szkoły, aby móc wykorzystać zdobyte umiejętności na lekcjach wychowania fizycznego.

Po wspólnym treningu miałyśmy okazję porozmawiać z olimpijkami. Dowiedziałyśmy się jak medalistki olimpijskie osiągnęły sukces, i że każda z nas dzięki podążaniu za marzeniami i ciężkiej pracy może odnieść zwycięstwo. Na zakończenie zrobiłyśmy sobie zdjęcie z mistrzyniami i wzięłyśmy autografy.

Dziękujemy z całego serca Otylii, że założyła fundację, by dzielić się swoją miłością do sportu, właśnie z dziewczynami w naszym wieku. Jesteśmy wdzięczne Idze, Natalii, Karolinie za to, że odpowiedziały na nasze pytania i dały nam dużo wsparcia i motywacji, abyśmy również podążały za marzeniami. Był to dla nas bardzo inspirujący czas.

W wydarzeniu brały udział również nasze nauczycielki wychowania fizycznego Wioletta Bejger i Tamara Kołodziejczyk.

Uczennice II LO z klasy 1E