Opis: Nasza szkoła od marca koordynuje międzynarodowy projekt młodzieżowy eTwinning pod nazwą " Let`s get to know each other in our own way", w którym uczestniczą uczniowie z naszej szkoły oraz szkół z Portugalii, Chorwacji oraz Ukrainy. Uczniowie wykonują zadania projektowe, aby lepiej się poznać i nawiązać relacje z rówieśnikami z zagranicy. Dzisiaj mieliśmy niesamowitą przyjemność spotkania się w prawie 60-osobowym gronie i porozmawiać w międzynarodowych zespołach o naszych tradycjach. Chociaż spotkanie miało formę online, poczuliśmy się, jakbyśmy byli blisko siebie. Przed nami kolejne zadania, a w przyszłości może realna wymiana młodzieży z naszych krajów. Oto kilka komentarzy uczestników dzisiejszego spotkania:
"Hi! Well today`s meeting was really good. At first I was really scared and i didn`t know what to say but later it was very interesting and I learnd a lot of those countries and I hope we will have more meetings like this. " 
"Hello, I really liked online meeting, I meet new people from other countries and I learned a lot of about traditions in their countries. "
 
koordynatorki projektu: Beata Popek, Ewa Marzjan - Jeleńska
https://twinspace.etwinning.net/160704/home