"Podsumowując dzisiejszy dzień nie mogę określić go mianem innym niż naprawdę udanego. Od początku nie wiedziałam czego się spodziewać, a rozwój wydarzeń który następował był z każdym krokiem coraz ciekawszy. Współpraca z ludźmi doświadczonymi, wykształconym i przede wszystkim otwartymi na nowe idee uświadomiła mi jak wiele możliwości by zmienić aktualną sytuację na świecie mają - zazwyczaj ignorowane - dzieci i młodzież. Temat globalnego ocieplenia dotyka każdego z nas; i właśnie zapobieganie tej katastrofie stanowiło motyw przewodni większości rozmów. Poznałam też świetnych ludzi, między innymi z zagranicy, posiadających plan projektu który kiedyś zdecydowanie zdobędzie rozgłos. Jeżeli nastąpi taka możliwość chętnie wezmę udział w takich warsztatach jeszcze raz; z całego serca polecam je również wszystkim zainteresowanym ochroną środowiska"
Małgorzata Pryczkowska, 1C
 

"InnoCamp jest doskonałą i jedyną w swoim rodzaju okazją, aby prowadzić dyskusje na bieżące i ważne tematy z osobami różniącymi się wiekiem, poglądami i narodowościami. Do tego wszystko przeprowdzone jest w języku angielskim, co sprawia, że w ciągu kilku godzin można zdobyć niemałe doświadczenie."

Szymon Dardziński, 1C

"Dzisiejszy dzień był niesamowitym doświadczeniem, które dużo mnie nauczyło jednocześnie będąc świetną zabawą. Na początku byłam lekko przerażona tym, że muszę pracować z grupą dorosłych ludzi, na dodatek mówiąc tylko po angielsku, ale po pierwszym szoku okazało się, że wszyscy traktowali nas na równi i zachęcali do wyrażania swoich opinii. Wiele się nauczyłam, poznałam kilkoro rówieśników z innych krajów, a także mogłam porozmawiać z ekspertami w dziedzinie ochrony środowiska. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się uczestniczyć w takiej konferencji, a każdego kto będzie miał okazję zachęcam do wzięcia udziału! "
Matylda Szerszeń, 1C 
Podczas tego wydarzenia miałem okazję dowiedzieć się więcej na temat zmian klimatu oraz poćwiczyć swój angielski w rozmowie z rówieśnikami z zagranicy. Świetnie się bawiłem."
Tomasz Lewandowski 1C