Serdecznie gratulujemy Marcie Kotowskiej z klasy 1a uzyskania fantastycznego wyniku w Mistrzostwach Polski Seniorów w łyżwiarstwie szybkim na torze krótkim - w sztafecie GKS Stoczniowiec Marta zdobyła brązowy medal oraz pobicia własnych rekordów życiowych na 500m i 1000m :)

W miniony weekend Marta brała udział w najważniejszych w Polsce zawodach w short-tracku jakimi są Mistrzostwa Polski Seniorów w łyżwiarstwie szybkim na torze krótkim.
Sztafeta kobiet GKS Stoczniowiec, której Marta jest członkiem, zdobyła tym razem brązowy medal.

Ponadto to były pierwsze zawody Marty takiej rangi, w których mogła brać udział w całych zawodach na wszystkich dystansach, gdyż spełniła warunki kwalifikujące - tzn. odpowiednia klasa sportowa.

Udało się jej także pokonać swoje własne rekordy życiowe na dystansie 500m oraz 1000m.

Ostatecznie zajęła 30 miejsce klasyfikacji generalnej Kobiet w Polsce.

Informacje o zawodach:

Ponadto w lutym pojawił się artykuł na trojmiasto.pl w sekcji Sport Talent:

Informacja o zawodach jakie miały miejsce październiku 2020 roku, gdzie Marta jechała jedynie sztafecie Kobiet i wtedy zawodniczki GKS Stoczniowiec wywalczyły srebrny medal jest tu: