Dnia 10 czerwca odbył się drugi w historii szkoły finał Dwójkowej Ligi Debat. Wydarzenie było podsumowaniem sezonu debatanckiego oraz rozwoju szkolnego klubu debat. Tego dnia odbyła się debata o 3 miejsce oraz finałowa debata, która wyłoniła najlepszą szkolną drużynę. W finale zmierzyła się drużyna Lumierek (Zuzia Stankiewicz 1B, Magda Konkolewska 1B, Patrycja Kamać 1C i Paulina Śwital) oraz Bożych Wojowników Zakonu Argumentacji (Krzysztof Staniak 2C, Krzysztof Faszczewski 2A, Mateusz Kruszczyński 2A i Franek Głobiński 2C). Wszystkie debaty zostały posędziowane przez sędziów z Fundacji Ergo oraz sędziów z innych szkolnych klubów debat. Wydarzenie trwało cały dzień i było zarazem zakończeniem kadencji kapitanów klubu, Łukasza Stana oraz Darii Piecewicz z 3B. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i nie możemy się doczekać III edycji ligi.