Szanowni Państwo,
Z przyjemnością chciałbym ponownie zaprosić uczennice i uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w II edycji programu myOXperience.

Laureatką I edycji była uczennica Państwa szkoły. Liliana wyjechała z nami do Oksfordu, brała udział w wykładach z profesorami Uniwersytetu Oksfordzkiego oraz, dzięki mentoringowi Project Access Polska, miała okazję poszerzać swój horyzont i wiedzę na temat studiowania za granicą.

W tym roku ponownie zapraszamy do konkursu osoby, których marzeniem jest doświadczenie edukacji i rozwoju na międzynarodowych uczelniach i ośrodkach edukacyjnych. 

Uczestnicy konkursu będą mogli wygrać 5-dniowy wyjazd na Uniwersytet Oksfordzki oraz roczne wsparcie doświadczonych mentorów edukacyjnych. W ramach wyjazdu opowiemy uczestnikom o różnych aspektach studiowania na światowych uczelniach oraz zorganizujemy zajęcia mające na celu rozwijanie ich pasji akademickich. Będą one dotyczyć szerokiej gamy tematów i dyscyplin, z którymi uczniowie Państwa szkoły mogli wcześniej nie mieć okazji się zapoznać. Dlatego też zapraszamy do aplikowania osoby z każdym profilem zainteresowań!

W ciągu rocznego mentoringu edukacyjnego, laureaci konkursu, pod opieką doświadczonych mentorów organizacji studenckiej Project Access Polska, będą mieli okazję poszerzać swoje zainteresowania oraz jeżeli tego pragną, w skuteczny sposób przygotowywać się do procesu aplikacji na studia zagraniczne.

Naszą misją jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wiedzy na temat możliwości budowania własnej ścieżki rozwoju poprzez najlepsze światowe praktyki edukacyjne. Chcemy również budować wśród młodzieży poczucie odpowiedzialności za własną ścieżkę edukacyjną i zawodową oraz krzewić wartość samorefleksji i proaktywnej postawy.

Konkurs będzie się składał z dwóch etapów aplikacji. Pierwszy da uczestnikom możliwość wypowiedzenia się o swoich pasjach, a drugi będzie sprawdzał ich umiejętność krytycznego myślenia. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszej strony [www.myoxperience.pl]www.myoxperience.pl. Znajdziecie tam Państwo relacje z poprzedniej edycji, listę finalistów i laureatów oraz często zadawane pytania.

Wierzymy, że Państwa uczennica, która jest doskonałym przykładem, że zwycięstwo w konkursie jest możliwe, jest najlepszą rekomendacją do wzięcia udziału w konkursie.