W ubiegły piątek 11 czerwca rozpoczął się I Pomorski Hackathon dla Uczniów Szkół Średnich!  17 drużyn pracowało nad ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi w trzech obszarach: Sport, WELL- BEING, Miasto przyszłości. Zmagania trwały dwa dni. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować w wybranym przez siebie obszarze grę komputerową, aplikację na smartofna lub stronę internetową.

Z naszej szkoły startowały dwie drużny TOMOFF TEAM i DZIKIE BORSUKI.

Serdecznie gratulujemy Borsukom: Zosi Pieczonce z klasy 2F', Karolinie Kędzia z klasy 2F' i Basi Downar z klasy 2 A zwycięstwa w kategorii SPORT !!!

Mamy nadzieję, że gdyńskie liceum będzie kontunuowało arcyciekawe przedsięwzięcie jakim jest Pomorski HACKATHON dla Uczniów Szkół Średnich. Trzymamy kciuki i już nie możemy się doczekać, aby wziąć udział w kolejnej edycji.

Bardzo dziękuję obu grupom za intensywną pracę, bardzo ciekawe pomysły i cudowną atmosferę jaką stworzyły podczas trwania Hackathonu. Zapraszam do współpracy za rok.

Relacja z Hackathonu: Hackathon

Joanna Żółtowska