BUDŻET UCZNIOWSKI W tym roku po raz pierwszy w naszej szkole odbywa się projekt pt. „Budżet Uczniowski”.

Jest on stosunkowo podobny do Budżetu Obywatelskiego funkcjonującego w Mieście Gdańsk.

Budżet projektu to aż 30 tyś. zł.

Do końca grudnia do Samorządu Uczniowskiego można było zgłaszać pomysły, które w ostatnim czasie przeszły weryfikację i wszystkie zostały zaakceptowane przez komisję.

W związku z zakwalifikowaniem się do kolejnego etapu 4 projektów, informujemy, że od jutra do przyszłego wtorku 11.02.2020 można promować swoje projekty. Zachęcamy do opisania w kilku zdaniach ideę projektu lub też nagrania kilkuminutowego filmiku promującego.

Materiały można wysyłać przez Messenger do Samorządu Uczniowskiego.

W środę 12.02.2020 odbędzie się głosowanie. Natomiast w piątek 14.02.2020 nastąpi ogłoszenie wyników.