Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

W naszej szkole prowadzone są różnorodne działania związane z aktywnością uczniów w zakresie Olimpiady Zwolnionych z Teorii. Poniżej przedstawiam Państwu jeden z projektów realizowanych przez uczniów z klasy 2a bis i serdecznie zachęcam do śledzenia informacji. Szczegóły projektu możecie Państwo poznać na portalu społecznościowym - a tematyka jest niezwykle istotna, bo zdrowie odżywianie to ważny aspekt naszego życia.

Zachęcamy do lektury :)

Jesteśmy 9-osobową grupą uczniów z klasy IIa” i w ramach „Zwolnionych z Teorii” prowadzimy projekt „HealthBook”. Jako młodzi ludzie pragniemy rozpowszechniać zasady zdrowego żywienia (szczególnie wśród swoich rówieśników) oraz dawać darmowy dostęp do rzetelnej wiedzy w tym zakresie. Swoje działania prowadzimy na platformach społecznościowych, które nastolatkowie często odwiedzają – głównie na Instagramie (www.instagram.com/healthbookproject/), ale także poprzez Facebooka (www.facebook.com/HealthBookProject) oraz platformę TikTok (www.tiktok.com/@healthbookproject).
Serdecznie zachęcamy do ich odwiedzenia.