Drodzy uczniowie klas pierwszych :) Dnia 15 czerwca na terenie dzielnicy Wrzeszcz Dolny odbędzie się gra terenowa pt. Śladami Władysława Pniewskiego w Wolnym Mieście Gdańsku. Gra rozpocznie się o godz. 9.00 w holu szkoły, gdzie nastąpi stacjonarna rejestracja zespołów.

Od 1 czerwca należy zgłaszać swoje 7-osobowe zespoły online poprzez grupę rocznikową.

Termin zapisów interentowych mija 8 czerwca.

Sczegółowe informcje wraz z regulaminem gry i zasadami rejestracji zespołów znajdują się na stronie szkoły.

osoby biorące udział w grze terenowej nie uczestniczą w tym dniu w zajęciach lekcyjnych. Uczniowie, którzy nie włączą się do gry są zobowiązani do udziału w zajęciach zgodnie z planem lekcji.

Warunkiem udziału jest dostarczenie pisemnej zgody rodziców na udział w grze, najpóźniej przy rejestracji w dniu 15 czerwca.

Druk zgody jest do pobrania poniżej.