Szanowni Maturzyści - serdecznie zapraszamy po odbiór świadectwa ukończenia II Liceum Ogólnokształcącego im. dr. W. Pniewskiego w dniu 22 czerwca 2020.

Klasy 3a, 3e, 3f - zapraszamy na godz. 9.00

Klasy 3b, 3c, 3d - zapraszamy na godz. 10.30

Rozdanie świadectw odbędzie się na terenie zewnętrznym, z zachowaniem reżimu sanitarnego i dystansu społecznego.

Prosimy o przybycie w maseczkach szkolnych - planujemy zdjęcia dla upamiętnienia tej szczególnej sytuacji.

W trakcie odbioru świadectw ukończenia szkoły i dokumentów, należy cały czas mieć maseczkę zakrywającą usta i nos.

Uczniowie wchodzą na teren zewnętrzny od strony sali WT, bez wchodzenia do budynku szkoły.

Spotkanie nie będzie miało tak uroczystego charakteru jak w latach ubiegłych z uwagi na konieczność przestrzegania wskazań sanitarnych w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego.

Nie planujemy spotkań w salach lekcyjnych z wychowawcami.

Po odebraniu dokumentów, maturzyści opuszczają teren zewnętrzny przy sali WT, bez wchodzenia na teren szkoły.