ROK SZKOLNY 2019/2020

 
Zajęcia Klasa Prowadzący Termin Godzina
Biologia dodatkowa 3c Izabela Stopa czwartek 7.30-8.15
Biologia dodatkowa 3C Izabela Stopa wtorek i czwartek 7.30-8.15
Chemia dodatkowa 3d Czaja Małgorzata poniedziałek 7.30-9.10
Chemia dodatkowa 3d Czaja Małgorzata piątek 13.55-14.40
chemia dodatkowa 2c Czaja Małgorzata piątek 7.30-8.15
Fizyka dodatkowa 1a bis Mariusz Michalik Czwartek 15-15.45
Fizyka dodatkowa 3a Mariusz Michalik Czwartek 14-14.50
Fizyka dodatkowa 1 a bis Mariusz Michalik czwartek 14.05-14.50
Geografia dodatkowa 3E Ewa Gradowska czwartek 13.10 - 13.55
Język polski 1b bis Marzena Brodowicz poniedziałek i czwartek poniedziałek . 8.25 - 9.10 czwartek 14.05-14.50
Język polski 3a Marzena Brodowicz wtorek 14.05
Język angielski 3AE 1ang4 Monika Wójtowicz piątek 14:05-15:45
Język angielski 3cd 1 ang4 - osoby chętne Dorota Suchacz środa, piątek 12.15 - 13.00
język polski  - poziom rozszerzony 3d,3e - osoby chętne Zofia Kulczykowska czwartek 15-15.45
Język rosyjski międzyoddziałowo Beata Popek poniedziałek i czwartek 15.00-17.00
Język włoski grupa międzyoddziałowa Justyna Brzoskowska czwartek 15.00-15.45
Koło matematyczne 2C, 3B,3C,3D Katarzyna Biernacka wtorek 14.05-14.50
Koło psychologiczne Zainteresowani uczniowie Magdalena Rudnicka  Piątek  15.30-17.00
Kółko fizyczne 1abis, 1a Mariusz Michalik  piątek 14.05-15.45
Matematyka dodatkowa 3B Katarzyna Biernacka wtorek 7.30-8.15
Matematyka dodatkowa 2C Katarzyna Biernacka piątek 13.10-13.55
Matematyka dodatkowa 3A Barbara Mierzwiñska czwartek  7.30-9.10
Matematyka dodatkowa 3A Barbara Mierzwińska wtorek  14.05-15.45
Matematyka dodatkowa III F Jerzy Glapiński Środa   oraz  Czwartek  7.30 -8.15
Matematyka dodatkowa 3B Katarzyna Biernacka piątek 14.05-14.50
Wiedza o spoleczeństwie 3b Agnieszka Mazurek piątek 7.30 - 8.15
Wychowanie fizyczne Chętni uczniowie ze wszystkich klas Wioletta Bejger wtorek 14.05- 15.45
Zajęcia przygotowujące do matury 3a Justyna Brzoskowska środa 15.00 - 15.45
Zajęcia przygotowujące do olimpiady i matury 3d Justyna Brzoskowska środa 13.10-13.55
Szkolny Klub Debat Oksfordzkich Chętni uczniowie ze wszystkich klas Agnieszka Mazurek wtorek 14.00 - 15.30 sala 205