29 września w parku im. Jana Pawła II na Zaspie stawili się najlepsi biegacze szkół średnich Gdańska. Ośmioosobowe reprezentacje rywalizowały w sztafetowych biegach przełajowych. Drużyny męskie miały do pokonania dystans około 1400m. Po ambitnej walce męska reprezentacja II LO zajęła VI miejsce.

II LO reprezentowali : Rybiński Łukasz, Madej Mateusz, Okraszewski
Tomasz, Rakowski Piotr, Karczewski Paweł, Olechnowicz Filip, Matczak Maksym i Ławrynowicz Stanisław.

Serdecznie dziękujemy naszym reprezentantom za wolę walki, wysiłek i trud włożony w sportową rywalizację .

Opiekun: P.Weber

Zakończyła się również rywalizacja dziewcząt. Nasze reprezentantki, po zaciętej walce, zajęły V miejsce i zdobyły cenne punkty dla szkoły.
Bardzo dziękujemy naszym reprezentantkom za włożony wkład oraz sportową rywalizację.
Szkołę reprezentowały :
Gabriela Lickiewicz - 3C, Katarzyna Grelewicz - 2A bis, Alicja Ustaszewska - 2D, Anna Szwaba i Zuzanna Irzabek - 1C, Amelia Umińska - 1E, Apolonia Gac, Weronika Hajdas , Milla Neubauer - 1 Ebis

opiekun: G. Nuszel