Tegoroczne zmagania chłopców w piłce siatkowej dobiegły końca. Zaczęliśmy od eliminacji gdańskich rozgrywek pokonując bez straty seta drużyny z ZSŁ, ZSE i I LO. Następnie w etapie półfinałowym awansujemy do finałów z 2 miejsca wygrywając z VIII LO oraz GLA i przegrywając z IV LO.
W etapie finałowym gdańskich rozgrywek wygrywamy w półfinale z III LO, lecz niestety w finale przegrywamy ponownie z IV LO, wywalczając końcowo 🥈medale.
Drugie miejsce w Gdańsku zapewniło nam baraż z 2 LO w Gdynii o awans do pófinału wojewódzkiego. Po dobrej grze nasz zespół pewnie wygrywa ten mecz i niesiony tym zwycięstwem bez straty seta pokonuje kolejnych rywali z Gdyni, Tczewa i Sopotu w kolejnym etapie zawodów 🤩.
Zwieńczeniem rozgrywek był finał wojewódzki rozgrywany w Starogardzie Gdańskim.
Zaczęliśmy te zawody od zwycięstwa z Lęborkiem i przegraną z IV LO z Gdańska zajmując drugie miejsce w grupie. Oznaczało to, że o brąz zagramy z zespołem z Człuchowa. W tym meczu wynikiem 2:0 pokonujemy rywali, tym samym zajmując trzecie miejsce w województwie🥉!!!
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłych zawodach!